Masal Gibi Doğum Günü

Tarçın ayakkabı ve Deri pabuç’un sahibi Esra Demirkıran ile işletmeci Cihangir Az’ın kızları Edibe Esmira 4. yaşını unutulmaz bir doğum günü partisiyle kutladı.Hilton Oteli Zirve Restaurant’ta düzenlenen yaşgünü partisine çok sayıda davetli katıldı. Çizgi film kahramanı “Mia and Me” konseptli yaşgünü partisinde Edibe Esmira özel dikilen 2 kıyafet, annesi Esra Demirkıran’da yine çizgi film konseptine uygun özel bir kıyafet ile davetlileri karşılayarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

İzmir Plus organizasyon tarafından düzenlenen davette her şey eksiksiz olarak düzenlendi. Tüm masalara “Mia and me” tasarımlı hediyelerin yanında Esmira’nın resminin bulunduğu takvim, mumlar, elma şekerleri hediye edildi. Açık büfe ikramın yapıldığı yaşgünü partisinde Edibe Esmira Az, annesi Esra Demirkıran ve babası Cihangir Az ile “mia and me” karekterleriyle yapılan özel doğum günü pastasının mumlarını alkışlarla üfleyerek yeni yaşına merhaba dedi.

Tom&Jerry, Micky Mouse, Minnie Mouse, Karlar Ülkesi Elsa, Süperman ve Pamuk Prenses kostümleriyle dolaşan animasyon ekibi çocuklara davet boyunca hoş vakit geçirtti.Gece sonunda Esmira’nın annesi Esra Demirkıran, tüm misafirlere bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tarçın Ayakkabı İzmir, İzmir Tarçın Ayakkabı, Deri Pabuç İzmir, İzmir Deri Pabuç, Esra Demirkıran, Cihangir Az, Edibe Esmira Az, Hilton Oteli İzmir, İzmir Hilton Oteli, Zirve Restaurant İzmir, İzmir Zirve Restaurant, İzmir Etkinlikleri