Koruncuk'lular Yararına Düzenlenen Alışveriş Şenliği Muhteşemdi

İzmir,Koruncuk'lular için biraraya geldi.“Koruncuklar” yararına alışveriş şenliği

İzmir Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen “Bir Gün Bin Umut” başlıklı alışveriş şenliği, Swissotel’de gerçekleştirildi. Gelirinin “koruncuk”lara aktarılacağı etkinlikte 52 seçkin marka, yılbaşı öncesinde İzmirlilerle buluştu. Etkinlik hakkında bilgi veren Sign In Store’dan Yasemin Astarcıoğlu, “Vakıf ve koruncuklarımız yararına bu alışveriş şenliğini düzenliyoruz. Gün boyunca şenliğimizi ziyaret edecek olanların giriş ücreti olarak vereceği 20 lira, koruncuklarımıza bağışlanacak” dedi.

İzmir’de ilk kez gerçekleştirilen Bir Gün Bin Umut başlıklı yılbaşı alışveriş şenliği, Sign In Store organizasyonunda Swissotel Grand Efes Kordon Salonu’nda düzenlendi. Seçkin markaların İzmirlilerle buluştuğu şenliğin 20 TL olan giriş ücreti, İzmir Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın koruncuklar için kuracağı yeni köyün yapımı için kullanılacak. Şenlik hakkında bilgi veren Sign In Store’dan Yasemin Astarcıoğlu, “Vakıf ve koruncuklarımız yararına bu alışveriş şenliğini düzenliyoruz. Gün boyunca şenliğimizi ziyaret edecek olanların giriş ücreti olarak vereceği 20 lira, koruncuklarımıza bağışlanacak. Şenliğe giyimden aksesuara, kozmetikten mücevhere kadar uzanan bir yelpazede toplam 52 firma katılıyor. Hem İzmirlilere erken bir yılbaşı alışverişini seçkin markalarla sunmak, hem de koruncuklarımıza yardımda bulunmak istedik” diye konuştu. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Koruncuk halkı, Koruncuk köyü, izmir, yardım gecesi, alişveriş şenliği, cemiyet hayatı, yasemin astarcıoğlu, saadet mançe, swiss hotel