Konuklar Şıklıklarıyla Yarıştı

KFC Gıda A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Birol Celep ve Olcay Celep’in oğlu Köksal Celep ile Emekli Deniz Kurmay Albayı Ramiz Akdemir ve İpek Akdemir’in kızları Ezgi Akdemir evlendi.Yedi sene önce arkadaş ortamında tanışan Safe Food Corporation’da Yöneticik yapan Köksal Celep ile Ege Üniversitesi iktisat Bölümü mezunu olan Ezgi Akdemir’in düğün törenlerine İzmir cemiyet hayatının önde gelen simalarının yanı sıra yurt içi yurtdışından da konuklar katıldı. Sanatçı Altay’ın sahne aldığı düğün organizasyonu geç saatlere kadar devam etti.
Ekim 2013’de aile arasında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin düğün organizasyonunu Mon Jardin yaparken muhteşem organizasyonun en özel anları Stüdyo Ekrem’in objektifiyle ölümsüzleşti.


Ezgi Akdemir’in Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Köksal Celep’in Hakkı Tosyalı imzalı damatlığı konuklardan büyük beğeni topladı.
Ezgi Akdemir’in nikah masasında ki şahitliğini Uzay Özdoğan, Osman Yeşilyurt üstlenirken, Köksal Celep’in şahitliğini ise Vahit Celep ve işadamı Rıza Akça üstlendi. Çiftin nikahını Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ kıydı.

Düğünden sonra yaşamlarına New York’da devam edecek olan Celep çifti balayı için Turks and caicos seyahatine çıkacaklarını belirtti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER KFC gıda,Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, köksal celep, hakkı tosyalı, vahit celep, gökhan demirağ, ezgi akdemir, altay,Kaya İzmir Thermal&Convention, vakko, new york, düğün, evlilik, magazin izmir