Kaya İzmir’den ‘2015’e Merhaba

İzmir’in gözde beş yıldızlı oteli Kaya İzmir Thermal& Convention, ‘2015’e Merhaba’ kokteyli düzenledi.Kaya izmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ve otel çalışanlarının konukları kapıda karşıladığı geceye İzmir Vali Yardımcı Cumhur Taşbaşı, İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Celal Kocabaş, Kuzey KıbrısTürk Cumhuriyeti İzmir Konsolosu Uğur Umar’ın yanı sıra İzmir iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Gecede konuşma yapan Muzaffer Tağıl,’Büyük çalışma tempomuzda, yoğun işlerimizin arasına bir yoğunluk daha eklendiğinde genellikle bir telaş anı yaşanır. Bilirsiniz, ama inanın yoğun iş tempomuza eklenen bu etkinliğin hazırlıklarının yoğunluğu ekibimizde telaş yerine bir coşku yarattı. Çünkü bu farklı bir şeydi, valimizle, emniyet müdürümüzle, iş ortaklarımızla, dostlarımızla Kaya izmir Thermal& Convention ailesinin bir arada olması demekti. 2010 senesinde kapılarımızı hizmete açtığımız dönemden bu zaman kadar sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isterim. Kaya Holding Onursal Başkanı Sayın Burhanettin Kaya’nın her zaman söylediği bir söz vardır; Bizleri değerli yapan konuklarımızdır. Konuklarımızla kurduğumuz iletişimdir. İşte 70bin metre karelik alana kurulu olan ve Türkiye’nin önde gelen termal tesisine ve kongre merkezine sahip olan Kaya İzmir Thermal& Convention’ı sektöründe en üst sıraya çekenler de bireylerdir. Yani sizler ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarım. Hepinize teşekkür eder, 2015’ yılında başarı yıldızımızın daha çok parlamasını dilerim’ dedi.

Konuşmaların ardından 2015’e merhaba pastasını Kaya otel yönetimi ve davetliler hepbirlkte kesti. Beyaz Lale Organizasyonun düzenlendiği gecede sahne alan Aegean Band seslendirdiği şarkılarla konuklara coşkulu bir gece yaşatırken eğlence dans şovlarla renklendi. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir, Kaya İzmir Thermal& Convention, 2015’e Merhaba kokteyli, Muzaffer Tağıl, Beyaz Lale Organizasyon, Aegean Band, Etistar fotoğrafçılık, 2015 merhaba partisi kaya termal, izmir etkinlik, izmir cemiyet hayatı, izmir partileri