Karşıyaka LIFE Dergisi, Altıncı Yaşını Kutladı

İzmir'in göz bebeği Karşıyaka LIFE, 6. yaşını "Yita İnşaat-Artim Grup" ana sponsorluğunda 900 seçkin konuk ile İzmir Arena'da kutladı.Dergi özel sayının gelirini Şopengazi barınağına bağışlıyor.

İzmir Arena'da gerçekleşen görkemli kutlama, Türkiye'nin tek köpek dergi editörü Edi'nin Şopengazi Barınağında yaşayan can dostlarına ithaf edildi. Yita İnşaat-Artim Grup ana sponsorluğunda düzenlenen gecede; İzmir Arena, Has Otomotiv Mercedes-Benz Türk, Corendon Grup, Egebeta Gayrimenkul, Fuga Mobilya, Rocket Prodüksiyon, Sengel Grup ve Karşıyaka Belediyesi gecenin sponsorluğunu üstlendiler.

Grup DİR'in muhteşem dans ve perküsyon gösterisi ile başlayan gece, birbirinden hareketli parçaları ile konukları coşturan Star Light ile sonlandı.

Derginin özel 6.sayısının tüm satış geliri barınağa bağışlanıyor

İzmir'in en büyük barınağı konumunda bulunan Şopengazi için gece boyunca davetliler, DOHAYDER yararına bağışta bulunurken, sponsorlar geceye destek vererek ilk adımı atmış oldular. Karşıyaka LIFE Dergisi 6.yıl özel sayısının satışından elde edilecek geliri, Şopengazi barınağına bağışlayarak hem farkındalık hem de küçük bir katkı yapmanın mutluluğunu yaşıyor.
Gece, Grup DİR'in dans gösterisiyle başladıktan sonra, Melisa Karahan Sanat Merkezi'nin etkinliği ile devam etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, belediyenin sokak hayvanlarına yaptıkları ve yakın zamanda yapacaklarını anlatmasıyla salondan büyük bir alkış aldı.

Dergi editörlerinin Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve eşi Zehra Akpınar ile birlikte 6.yıl pastasını kesmesiyle sahne, gecenin bitimine kadar Star Light'ın muhteşem repertuarına bırakıldı. 6.yıla özel fosforlu olarak basılan dergi konuklardan tam not alırken, gece sonunda tüm davetlilere dağıtıldı. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Karşıyaka LIFE Dergisi, Karşıyaka LIFE , Yita İnşaat, Artim Grup,İzmir Arena, Şopengazi Barınağı, İzmir Arena, Has Otomotiv Mercedes-Benz Türk, Corendon Grup, Egebeta Gayrimenkul, Fuga Mobilya, Rocket Prodüksiyon, Sengel Grup , Karşıyaka Belediyesi, Grup DİR, Star Light, Melisa Karahan Sanat Merkezi,DOHAYDER, Hüseyin Mutlu Akpınar, Zehra Akpınar, İzmir Etkinlikler