Kalimera'da Türk Sanat Müziği Şöleni

Türk Sanat Müziği severler Kalimera'da buluştu.İzmir’li hanımlardan oluşan aşk efsa koro elemanları ve devlet sanatçısı Dr.Teoman Önaldı’nın dostlarından oluşan Türk Sanat müziği severler Kalimera’da bir araya geldi. Adeta Türk Sanat müziği şöleninin yaşandığı gecede Ümit&Pınar Bulut çifti sahne aldı. Seslendirdikleri şarkılarla unutulmaz bir gece yaşatan Bulut çifti dinleyenlerden beğeni topladı.

Kemeraltında hisarönündeki tarihi binada farklı lezzetlere ev sahipliği yapan Kalimera balık Lokantası farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Naci ve Sevim Günaydın çiftinin sahibi olduğu Kalimera Balık Lokantası Kemeraltında 30 yılı aşan balık deneyimi ile güleryüz, doğal ve zengin menüleri ile damak tadı düşkünlerinin vazgeçilmezi haline geldi.

6 yıldır hizmet veren kalimera balık lokantası 117 yıllık iki katlı bir rum evinde 140 metre kare bir alanda toplam 70 kişi kapasite ile hizmet veriyor.Rum meyhanesi konseptiyle tarihi binada kendine özgü dekoru ve atmosferiyle dikkat çeken ve kendisine aşık eden Kalimera’da Ege denizinin karşı yakasından esintiler geliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Teoman Önaldı, Kalimera İzmir, İzmir Kalimera, Ümit Bulut, Pınar Bulut, Kalimera Balık Lokantası İzmir, İzmir Kalimera Balık Lokantası, Naci Günaydın, Sevim Günaydın, İzmir Etkinlikleri