İzmir Arena'da Muhteşem Düğün!

İzmirli tanınmış iş adamı Hüseyin Ünal ile Uluslararası Tenis Hakemi Filiz Ünal’ın kızı Açelya Ünal, İş adamı Turan Rudarlı ve Suzan Rudarlı’nın oğlu Yatırım Danışmanı Onur Rudarlı ile Fuar Evlendirme Dairesinde gerçekleşen nikah töreni ile dünya evine girdi.Bu özel nikahta çiftin şahitliklerini gelinin dayısı Fatih Gülırmak ve yakın arkadaşı Dilek Pulat ile, damadın dayısı Muzaffer Güler üstlendi. Nikah sonrası tebrikleri kabul eden mutlu çift, ardından İzmir Arena’da düzenlenen düğün yemeğine katıldı.

Arena’da rüya gibi gecenin organizasyonunu Roket Yapım üstlenirken, Sunshine Band Orkestrası, şarkılarıyla geceye renk kattı. Davette Peri Gibi Moda evinin hazırladığı gelinlikle adeta peri kızını andıran Açelya Ünal Rudarlı’nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Onur Rudarlı ise Kaşarel marka damatlığı ile gecede çok şıktı. Yaklaşık 5 yüz davetlinin katıldığı gecede, çiftin yaşamını konu alan fotoğraflar, barkovizyon gösterisiyle izletildi. Bir arkadaşları aracılığıyla Çeşme’de tanışan Açelya ve Onur Rudarlı çifti bir yıl önce nişanlanarak birlikteliklerini resmileştirmişti.

Bir ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen Rudarlı çifti, İzmir Arena’da gece boyunca dans ederek mutluluklarını pekiştirdi. Düğün yemeği sonrası Açelya ve Onur Rudarlı Yunanistan’a balayına gitti. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir arena, izmir cemiyet hayatı, izmir cemiyet hayatı hakkında, hüseyin ünal, uluslararası tenis hakemi filiz ünal,iş adamı turan rudarlı, suzan rudarlı, onur rudarlı, izmir fuar evlendirme dairesi, açelya ünal