İTK ve EÇEV Bir Kez Daha Burslu Öğrenciler İçin Umut Oluyor

EÇEV ( Ege Çağdaş Eğitim Vakfı) tarafından yıl da iki kez geleneksel olarak düzenlenen ve gelirinin tamamı burslu öğrenciler için oluşturulan fona aktarılan 2. el Kermesine İzmir Özel Türk Koleji ev sahipliği yapıyor.İzmir Özel Türk Koleji’nde gerçekleştirilen EÇEV 2. El Kermesi’ne bir yenisi daha ekleniyor. İzmir Özel Türk Koleji, EÇEV ( Ege Çağdaş Eğitim Vakfı) tarafından düzenlenen ve gelirinin tamamı burslu öğrenciler için oluşturulan fona aktarılan 2. el kermesine 9. kez ev sahipliği yapıyor.


Geleneksel olarak her eğitim öğretim yılında kış ve bahar kermesleri olmak üzere iki kere düzenlenen, takım elbiselerden abiye kıyafetlere, atkılardan şallara, paltolardan ceketlere, çantalardan ayakkabılara, ev tekstil ve ev dekorasyon ürünlerinden takılara kadar birçok ürünün satışa sunulduğu EÇEV 2. El Kermesi 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü Bahattin Tatış Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.


İzmir’de bir benzerinin daha olmadığı, Ankara, İstanbul, Balıkesir, Manisa gibi yerlerden de ürünlerin gönderildiği, dünyaca ünlü yerli ve yabancı birçok markanın ikinci el ürünlerinin uygun fiyatlarla, temiz ve kullanıma hazır bir şekilde satışa sunulacağı kermeste eğitime gönül verenler hem alışveriş yapacak hem de kermesten elde edilen gelir EÇEV Burslu öğrenciler fonuna aktarılarak eğitime katkı sağlanacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir türk koleji, ege çağdaş eğitim vakfı, geleneksel, öğrenci, fon, kermes, eğitim, öğretim, kış, bahar, takım elbise, abiye kıyafet, atkı, şal, palto, ceket, çanta, ayakkabı, ev tekstili, ev dekorasyon, takı, Bahattin Tatış Kampüsü, Ankara, İstanbul, Balıkesir, Manisa, ürün, yerli ,yabancı, fiyat, temiz, satış, alışveriş, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti