HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Mayıs 2019

İskender Paydaş & Zamansız Şarkılar Orkestrası 2019 Yazında Kendi Rekorunu Kırmaya Hazırlanıyor!

Magazinizmir
10 yılı aşkın süredir, yılın yarısını Bodrum’da geçiren ve bazı geceler ard arda 3 mekanda müzik severlerle buluşan İskender Paydaş ve Zamansız Şarkılar Orkestrası, geçtiğimiz yaz 145 sahne performansıyla imza attıkları rekoru, bu yaz 150 konserle kırıyor.

Aralarında Titanic Deluxe, Mandalin, Kai Beach, Torba Voyage, Dramalı, Bella Sombra gibi Bodrum’un seçkin otellerinin ve mekanlarının bulunduğu yoğun sahne performansı programına bu sezon Pazar akşamları Datça Nispet’i ilave eden İskender Paydaş ve Zamansız Şarkılar Orkestrası, eş zamanlı olarak bazı kapalı davetler için Bodrum ile İstanbul arasında mekik dokuyacak gibi görünüyor.

Son olarak Adana Portakal Çiçeği Festivali’nin açılış konserinde 55.000 kişi tarafından coşkuyla izlenen “Zamansız Şarkılar Senfonik” konserleri ise hiç hız kesmeden tüm Türkiye’yle buluşmaya devam edecek.

Kendi eserleri ile sahnede olmaktan büyük keyif duyduğunun altını çizen İskender Paydaş, bugünlerde “Erol Evgin Altın Düetler II” ve “Çelik Tribute Project” gibi pek çok önemli albüm için hummalı bir stüdyo sürecini de yönetiyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN