HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Mart 2017

Hilton Aliağa'nın İlk Konuğu Resmiye Öğüt Oldu

Magazinizmir
İzmir Mühendislik yatırımı olan Aliağa Hampton by Hilton açıldı. Otelin ilk müşterisi General Electric çalışanı Resmiye Öğüt oldu.

Endüstriyel ekipman üretimi sektörünün lider firmalarından, 38 yıllık geçmişe sahip İzmir Mühendislik Şirketler Grubu’nun iştiraki olarak 2014 yılında Aliağa’da otel yatırımı yapmak için kurulan MNV Turizm A.Ş.’nin açtığı Hampton by Hilton Aliağa, Türkiye’de bu konseptte açılan 10’uncu otel olurken İzmir’deki 5’inci Hilton oteli oldu.

Yaklaşık iki yıl süren yapım çalışmalarının ardından geçtiğimiz günlerde müşteri kabul etmeye başlayan Hampton by Hilton Aliağa’nın ilk konuğu General Electric adına Aliağa’ya iş seyahatinde bulunan Resmiye Öğüt oldu. Otel yönetimi tarafından karşılanan Öğüt’e günün anısına bir plaket sunuldu.Hampton by Hilton Aliağa, Hilton Worldwide'ın orta fiyat segmentinde, kaliteye önem verenlere yönelik küresel markası Hampton by Hilton’un en yeni üyesi olduğunu hatırlatan MNV Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Manav, "Uluslararası standartlarda kaliteli konaklama arayan konukların ihtiyaçlarını karşılayacak olan Hampton by Hilton Aliağa’nın, ideal konumu, toplantı olanakları ve konforlu odaları ile Bölgeye hem iş hem de turizm amaçlı seyahat edenlerin ilk tercihi olacağına eminiz. Aliağamıza yatırım yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN