HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Kasım 2016

Hiç Tatmadığınız Lezzetler Bade'de

Magazinizmir
Eski bankacı Ferhan Yakın tarafından Gündoğdu Meydanı’nda açılan BADE Restoran, klasik restoranlardan farklı olan zengin mezeleri, balık ara sıcağı alternatifleri ve taze balık çeşitlerinin yanısıra müşterilerinden gelen talep üzerine et ve sakatat spesiyallerini de menüsüne ekledi.

'Keyifli bir yemek yiyelim, mezeler de her zaman yediklerimizden farklı olsun' diyenler için ideal bir mekan yaratmak üzere yola çıktıklarını belirten Ferhan Yakın, "Oldukça zengin bir mutfağa sahibiz.

Balığın yanısıra deniz mahsullü ara sıcaklarımız özellikle tercih ediliyor. Şevket-i bostanlı karides, soğanlı kalamar, sıcak ot tabağı, BADE börek gibi değişik lezzetlerimiz müşterilerimizin damak zevkine hitap ediyor. Müşterilerimizden gelen istek üzerine birkaç et ve sakatat çeşidini de menümüze ekledik. Otlu köfte, kokoreç, ciğer, güveçte BADE işkembe gibi lezzetlerde de iddialıyız" dedi.

Akdeniz esintileri taşıyan dekorasyonu, merkezi konumu ve sıcak atmosferiyle dikkat çeken BADE, iş yemekleri, gruplar ve doğum günü kutlamaları için uygun fiyat seçenekleriyle de müşterilerin ilgisini çekiyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN