Harbiye Açıkhava Demet Akalın’la Sallanacak!

Demet Akalın, 5 Ekim Cumartesi günü Harbiye Açıkhava tiyatrosunda doğumundan önce son büyük halk konserini verecek. Konsere yoğun bir şekilde hazırlanan sanatçı sahne shovu için en son teknolojileri kullandı.Pyera teknik efektler, led screen tasarımları ve dans şovlarıyla sahne alacak olan Akalın için Harbiye AçıkHava şimdiye kadar yapılan konserler arasında ilk kez böyle dev bir prodüksiyona imza atacak. Demet Akalın’ın büyük bir görsel şov sunacağı konserde konuk sanatçı olarak da Gökhan Özen sahne alacak.

Ünlü sanatçının sahnede giyeceği kıyafetler Nur Yerlitaş imzası taşıyor. Konsere iki gün kala bilet satışlarına yoğun ilgi gösteren Demet Akalın hayranları sanatçıyı bu özel gününde yalnız bırakmayacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER demet akalın, demet akalın konserleri, harbiye açıkhava konserleri, harbiye konserler, harbiye açıkhava ekim ayı konserleri, demet akalın ekim ayı konserleri, demet akalın etkinlikler hakkında, demet akalın kıyafetleri, nur yerlitaş, gökhan özen, gökhan özen demet akalın konserinde