HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Ağustos 2018

Haluk Levent, Hayranı ile Sahnede Dans Etti

Magazinizmir
02 – 05 Ağustos tarihleri arasında birlikte güzel sloganı ile gerçekleşen yalova müzik festivali'nde Haluk Levent dün akşam sahne aldı.

3 gün boyunca birçok iddialı isme ev sahipliği yapacak olan ve Kaptan Yapım Organizasyon tarafından düzenlenen Yalova Müzik Festivali 2018 önceki gece muhteşem bir açılış partisiyle başladı.

Türk rock ve alternatif müziğin en iyilerini aynı sahnede bir araya getiren festivalde Haluk Levent 3 Ağustos Cuma akşamı sahne aldı. Levent, verdiği muhteşem konser ile hayranlarını Yalova’nın en büyük sahilinde müziğe doyururken, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı.

Çok yönlü müzik yapan, şarkıları bir döneme damgasını vurmuş rock müziğin sevilen isimlerinden “Haluk Levent”in unutulmayan şarkılarına yaklaşık 10.000 kişi eşlik ederken, Levent, sosyal medya aracılığı ile belirlediği bir hayranıyla da sahnede dans etti.

3 gün boyunca İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta, Yalova’nın en güzel sahili; “Yalova TatilPark” da gerçekleşen "Yalova Müzik Festivali" nde Haluk Levent’in konseri öncesi Aylin Aslım, Gazapizm ve Manuş Baba da sahne alarak muhteşem performanlarıyla göz doldurdular.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN