HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Kasım 2017

Güzellik Merkezi Hayalini May Beauty Club İle Gerçekleştirdi

Magazinizmir
Yedi yıldır güzellik salonu işletmeciliği yapan İzmirli genç girişimci Senem Özcan, güzellik merkezi hayalini KOSGEB desteğiyle gerçekleştirdi.

Girişimci Senem Özcan, KOSGEB desteğiyle kurduğu May Beauty Club güzellik merkezinin açılış kurdelesini, LİYAKAT Derneği Başkanı Berkay Eskinazi ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte kesti.

İzmir cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı özel bir davetle açılışı gerçekleştirilen May Beauty Club'ın Kurucusu Senem Özcan, güzellik merkezini önce hayal kurmaya başlayarak adım adım hayata geçirdiklerini söyledi.

Alsancak'ta, Talatpaşa bulvarında hizmet vermeye başlayan May Beauty Club'da deneyimli bir kadroyu bir araya getirdiklerini kaydeden Özcan, “Ekibim 15 - 20 yıldır sektörde hizmet veriyor. Bugüne dek hep işletmeci olarak hizmet verdim. Kadın girişimciler olarak neden bunca yılın birikimiyle kendimize ait bir yer açmıyoruz diye düşündüm. Konuyla ilgili KOSGEB'e başvurdum. KOSGEB desteğiyle bu merkezi açtım. Sektörümüzde hiç denenmemiş bir çalışma. Markanın tüm tasarımı, kurulumu bana ait. Bu kurulumun hayal süreci var. May Beauty Club altı kişilik bir ekipten oluşuyor, üç estetisyen, bir kalıcı makyaj uzmanı, bir operasyon müdürü bir de yardımcı personleden oluşan kadromuz var” diye konuştu.

May Beauty Club'ta, cilt bakımı, cilt tedavileri, leke tedavisi, akne tedavisi, anti aging uygulamaları, epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme, selülit tedavileri, sıkılaşma tedavisi ve kalıcı makyaj uygulamaları gerçekleştiriliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN