HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Mart 2017

Gümüşün En Şık Hali So CHIC Dünya Kadınlar Günü'nü İzmir Alsancak Mağazasında Büyük İndirimlerle Kutladı

Magazinizmir
İddialı ve modern gümüş tasarımlarıyla öne çıkan So CHIC… Dünya Kadınlar Günü’nü İzmir Alsancak mağazasında %50 indirimle kutladı.

Dünya aksesuar modasını aynı anda vitrinlerine taşıyan So CHIC…, Türkiye ve yurt dışında 50’den fazla lokasyonda bulunmakla beraber, İzmir Alsancak’da takı ve aksesuar severlerle buluşmakta. Kadınlar Günü Etkinliği kapsamında İzmir Alsancak So CHIC’te seçili ürünlerde %50 indirim fırsatı sunuluyor.

Ana malzemesi gümüşten tasarlanan ve stiline önem veren kadınlara modern bir şıklık vaad eden So CHIC…, en özel günlerde en anlamlı hediye seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. So CHIC… ile gündüzden geceye, ofiste ve en özel davetlerde tüm gözler üzerinizde olacak. Küpeden kolyeye, bileklikten yüzüğe, broştan şahmerana kadar özel tasarım takılarda gümüş üzeri rodyum, siyah rodyum, altın ve pembe altın kaplama seçeneği de sunulmakta. Günün her saati So CHIC… gümüş takılarınız ile stilinizi en şık haliyle tamamlayın.

So CHIC… ürün gamında "So CHIC…time" kadın saati markası, "GENT" isimli erkek saat & aksesuar markası ve dünyada sayıları oldukça az sayıda kalan İtalyan Cameo ustaları tarafından "Cameo Sanatı" ile deniz kabuklarının el işçiliği ile oyularak mücevhere dönüştürülmesi ile elde edilen "Cameo Italiano" markasının So CHIC… için özel olarak hazırladığı nadide parçaları sadece So CHIC… mağazalarında inceleyebilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN