Görkemli Düğünde Şıklık Yarışı

Türkay Tarım Makinaları San ve Tic. Ltd. Şti.sahiplerinden Mehmet Türkay ile 9 Eylül Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon üzerine yüksek lisans eğitimi gören İrem Eriş, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.Türkay Tarım Makinaları San ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Türkay ve Mehtap Türkay’ın oğulları Mehmet Türkay’ın nikah şahitliğini Hayati Eröz ve Barbaros Türkay üstlenirken Merhum Ali Eriş ile İnci Eriş’in kızları İrem Eriş’ın şahitliğini ise Aslı Eröz üstlendi.
İzmir Türk Koleji’nde eğitim gördükleri dönemde tanışan ve 2011 yılında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.
İrem Eriş, Vakko şıklığını yansıtan gelinliğiyle konuklardan tam not alırken Mehmet Türkay’ın Levon Kordonciya imzalı damatlığı göz doldurdu.

Düğüne katılan konuklar İzmir Big Band’in müzikleri eşliğinde eğlenceli bir gece geçirdi. Düğün organizasyonunu Beyaz Lale’nin üstlendiği gecenin en güzel ve en özel anları Orkut Güney ve ekibinin objektifiyle ölümsüzleştirildi.
Genç çift balayı için rotayı Havaii’ye çevirdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türkay Tarım Makinaları San ve Tic. Ltd. Şti.,Mehmet Türkay, hayati eröz, barbaros türkay, irem eriş, nikah, evlilik, düğün, balayı, hawaii, havaii, Aslı ersöz, inci eriş, ali eriş, evlenmek