Geleneksel Bowling Turnuvasında Buluştular

Lojistik sektörünün güçlü kuruluşu Günaydın Group'ta, çalışanlar motivasyon amaçlı düzenlenen ve bu yıl altıncısı gerçekleştirilen geleneksel bowling turnuvasında tatlı bir rekabet yaşadı.Bin 400 personeliyle lojistik sektöründe son teknolojiyle hizmet veren Günaydın Group'ta 300 çalışan, aileleriyle birlikte Hilton Fame City Bowling Salonu'nda gerçekleştirilen gecede bowlingteki hünerlerini sergiledi.

4'er kişilik 32 takımın kıyasıya yarıştığı gecede Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın da, eşi ve çocuklarıyla birlikte bu eğlenceli anlara ortak oldu.

Heyecan dolu dakikaların ve renkli görüntülerin yaşandığı gecenin sonunda birinci, ikinci ve üçüncü gelen takımlara madalya ve kupaların yanı sıra; Kuşadası'nda tatil hediye edildi. Son sırayı alan takıma da kahvaltı ödülü verildi.

Başarılı takımları kutlayan Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın, Günaydın Group Ailesi olarak, yoğun iş temposu arasında sosyal etkinliklerle de birliktelik ruhunu güçlendirmeye devam ettiklerini söyledi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Günaydın Group İzmir, İzmir Günaydın Group, Bowling Turnuvası İzmir, İzmir Bowling Turnuvası, Hilton Fame City Bowling Salonu İzmir, İzmir Hilton Fame City Bowling Salonu, Erol Günaydın, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti