Gediz Üniversitesi Mezunları Berkay'la Coştu

Gediz Üniversitesi öğrencileri mezuniyet coşkusunu Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen Berkay konseriyle yaşadı.Lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayan 790 ve önlisans programlarını bitiren 562 genç diploma alırken Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen mezuniyet balosunda pop müziğin sevilen ismi Berkay sahne aldı. En sevilen şarkılarını genç mezunlar için seslendiren Berkay, 'Sayenizde mezuniyet heyecanını bir kez daha yaşadım' dedi.

Gediz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyfullah Çevik, bu sene Türkiye dahil 28 ülkeye mezun verdiklerine dikkat çekti. Prof. Dr. Çevik, ülke ve mezun sayısının her yıl artacağını ifade etti. Çevik, her birini ülkelerine gönüllü elçilerimiz olarak uğurluyoruz, İzmir'den tüm dünyaya uzanan kardeşlik ve dostluk köprüleri kuruyoruz. Üniversitemiz dünyanın dört bir yanındaki mezunları sayesinde çok daha iyi yerlere gelecek. Bir diğer gurur kaynağımız da öğrencilerimizin elde ettiği başarılar. İş dünyasıyla birlikte verdiğimizin eğitimin ne kadar yerinde olduğunu istihdam edilen mezunlarımızla görüyoruz. "Dünyanın her yerinde çalışabilecek bilgi birikimine ve özgüvene sahipler. Hepsinin yolu açık olsun” dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gediz Üniversitesi izmir, izmir Gediz Üniversitesi, Gediz Üniversitesi mezuniyet konseri izmir, izmir Gediz Üniversitesi mezuniyet konseri, Kaya İzmir Thermal&Convention, Berkay, Seyfullah Çevik, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı