HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Ocak 2017

Gazi Kadınlar Sokağı Esnafından Anlamlı Mesaj

Magazinizmir
İzmir’de eğlence hizmeti veren işletmeler yaşanan terör saldırısı sonrası hafta sonu "Cenaze evinde eğlence olmaz" diyerek canlı müzik yayını ve fon müziği yayını yapmazken Gazi Kadınlar Sokağı esnafı ise kahraman şehit polis Fethi Sekin için şehit edilişinin 7’inci gününde lokma döktürdü.

Terör saldırısından ve şehitlerimizden dolayı derin bir üzüntü yaşadıklarını ifade eden Gazi Kadınlar Sokağında yer alan işletmelerin Esnaflarından Ajlan Gökalp "Bizim memleketimizde cenaze evinde televizyon dahi açılmaz. Bundan dolayı bu tür bir karar almıştık.

Şimdi de kahramanımız için Gazi Kadınlar Sokağı esnafı olarak lokma döktürdük. Hem ülkemizin bu zor sürecinde devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu hem de bu süreçleri birlik ve beraberlik içinde atlatacağımızı belirtmek istedik. Bugün şehitlerimizin 7 si, ruhları şad olsun nur içinde yatsınlar" diye konuştu.

Polis teşkilatı ile her zaman dayanışma içinde olduklarını sözlerine ekleyen Gökalp, "Biz Gazi Kadınlar Sokağı esnafı olarak vefa ve dikkat ile mesleğini icra eden polisimizin her zaman yanındayız" dedi.
 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN