Forum Bornova’da Heyecan Dolu Babalar Günü

Forum Bornova Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı başlıyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenen yarışmaya katılan babalar ve çocuklarını eğlence dolu saatlerin yanı sıra birbirinden güzel hediyeler de bekliyor.İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Babalar Günü’nde heyecan dolu bir yarışmaya sahne oluyor. Forum Bornova’nın Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı bu yıl da tüm babalar ve çocuklarına eğlence dolu saatler vaat ediyor.

 

Forum Bornova’nın sekizincisini düzenlediği Babalar Günü Model Tekne Yarışı’nda babalar ve çocuklardan oluşan takımlar, model tekneleriyle etapları en kısa sürede bitirmeye çalışacak. Parkuru en kısa sürede tamamlayan ilk üç takım, Forum Bornova’dan Babalar Günü’ne özel hediyelerin sahibi olacak.

 

Heyecan dolu saatlerin yaşanacağı yarışma 15 Haziran Pazar Günü saat 17.00’da gerçekleştirilecek. 15 Haziran günü saat 12.00’a kadar Forum Bornova Danışma Birimi’ne kayıt yaptıran ilk 30 baba ve çocuğu bu heyecan dolu yarışmaya katılarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

 

Forum Bornova, tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar…

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Forum Bornova Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı, Forum Bornova, babalar günü etkinlik