Fatih Ürek Transparan Gömleğiyle Dikkat Çekti

Ünlü sanatçı Fatih Ürek önceki gece bir kez daha Sahne İstanbul'da sahne aldı. Otoriteler tarafından Avrupa'nın en iyi gece kulübü olarak gösterilen Sahne İstanbul önceki gece yine yaklaşık 500 konuğu ağırladı.Daha önce giydiği kırmızı transparan gömleği ile oldukça konuşulan Ürek önceki gece de giydiği siyah transparan gömleğiyle geceye damga vurdu. ‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla 3 saati aşkın süre sahnede kaldı.

Ünlü sanatçı sahneden kendisini izlemeye gelen misafirlere sordu; ‘Birkaç haftadır yoktum beni özlediniz mi?’ diye sordu. ‘Evetttt’ yanıtıyla iyice havaya giren Ürek, ‘Asıl ben sizleri özledim, çalsın şimdi davullar, hepinizi ayağa kaldıracağım bu gece, zıp zıp zıplatacağım’ diye konuştu.

Kıvrak dansları ile izleyenlerin adeta başını döndüren Fatih Ürek bitip tükenmeyen enerjisiyle de kendisini izlemeye gelen yaklaşık 500 konuğu bir an olsun yerlerine oturtmadı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fatih ürek, sahne, fatih ürek sahnesi, magazin izmir haber, izir magazin haberleri, sahne istanbul, sahne istanbul fatih ürek sahnesi