Fatih Ürek İzmirli Kadınları Mest Etti

Yıllar sonra ilk kez İzmir’de konser veren Fatih Ürek, İzmirli kadın hayranlarından büyük ilgi gördü.Kaya İzmir Thermal& Convention’da sahne alan Ürek’i 1000 kişi izledi. Bu sayının 800 ünün kadın olması dikkatlerden kaçmadı. Seslendirdiği 9- 8 lik şarkılarla hem kendi hem de geceye katılanları coşturdu.
İzmir’in en büyük salonun da sahne almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Ürek, bu özel gece için özel hazırlattığı transparan gömleği ile sahneye çıktı. İzmir’de ve Çeşme’de Cookshop zincirleri açma hazırlığında olduğunu belirten Ürek, yakında bende İzmirli olacağım. Cookshop’larım için yer bakıyorum’’ dedi.
Fatih Ürek’ten önce sahne alan Tepecik Senfoni Tiamoband seslendirdikleri şarkılarla en az Fatih Ürek kadar alkış aldı. Kaya İzmir Thermal& Convention’da Bülent Ersoy, Hakan Altun, Serdar Ortaç, Funda Arar, Sibel Can, Rober Hatemo, Volkan Konak konserleri düzenleyen Tiamo Tur, sanatçı gecelerine Sibel Can konseri ile devam edecek..
İzmirli hayranlarına eğlence dolu bir gece est etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fatih ürek, kaya thermal, izmir, çeşme, cookshop, bülent ersoy, hakan altun, serdar ortaç, funda arar, sibel can, rober hatemo, volkan konak, tiamo tur, sibel can, magazin izmir, izmir magazin haberleri