Engin Kırbiç ile Gülten Özcan'dan Harika Düğün

Yeni Asır Televizyonu’nun başarılı muhabiri Engin Kırbiç ile Ege Tv Haber Müdür Yardımcısı Gülten Özcan, İzmir basın camiasının katıldığı gecede yaşamlarını birleştirdi.Fuar Ada Gazinosu muhteşem bir düğüne tanıklık etti.  5 buçuk yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Kırbiç ile Özcan, rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. İş ortamında tanışan Engin Kırbiç ve Gülten Özcan, birlikteliklerini 12 Şubat tarihinde aile arasında gerçekleşen nişan töreniyle resmiyete döktü.

Çift, Fuar Ada Gazinosu’nda gerçekleşen nikah ve düğün töreniyle bir ömür boyu mutluluğa “evet” dedi. Kokteylle başlayan gece, çiftin nikahının kıyılmasının ardından gerçekleşen düğün eğlencesiyle renkli görüntülere evsahipliği yaptı. Düğün eğlencesine çiftin ailelerinin yanı sıra Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Ege Tv ve Radyo Ege Genel Müdürü Mehmet Karabel, Yeni Asır Tv Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akyer, İzmir basın camiası ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Damadın nikah şahitliğini kardeşi Yusuf Kırbiç yaparken, gelinin şahitliğini ise Mehmet Karabel yerine getirdi. 400 kişinin katıldığı gecede davetliler Grup Cazzada’nın müzikleriyle coştu. Çift, ilk dansını Elvis Costello’nun “She” adlı şarkısıyla yaptı. İzmir’in sevilen solistlerinden Açelya Alan ve Gökhan Yarkent de çifti bu güzel günlerinde yalnız bırakmadı. İki genç solist, seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattı. Engin ve Gülten Kırbiç çifti balayı için Kıbrıs’ı ve Çeşme’yi seçti.

Engin Bey’in damatlığı Network, Gülten Hanım’ın gelinliği ise Birsen Yıldırım imzası taşıyordu. Gelinin kına gecesi saçını kuaför olan kayınvalidesi Sara Kırbiç yaparken, düğün saçı ise kayınpederi İzmir’in tanınmış kuaförlerinden Zeynullah Kırbiç tarafından yapıldı. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Engin Kırbiç ile Gülten Özcan, Engin Kırbiç düğünü, Gülten Özcan düğünü, Engin Kırbiç , gülten özcan