Engelleri Kaldıran Proje

Buca Belediyesi ve İngiliz Kültür Dil Okulları'nın işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında ikisi engelli, 7 öğrenci bir yıl boyunca ücretsiz İngilizce eğitimini tamamladı.Öğrenciler ve okul yöneticileri ile buluşan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, İngiliz Kültür Dil Okulları’na teşekkür etti.
Buca Belediyesi ile yaptıkları işbirliğini bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini belirten İngiliz Kültür Dil Okulları Kurumsal İletişim Yöneticisi Candan Kahramaner, “Kurum olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduk. Bir yıl boyunca Belediyemiz tarafından belirlenen 7 gencimiz, Avrupa Dil Portfolyosu üzerinden ücretsiz olarak eğitimlerini başarıyla tamamladılar” diye konuştu.
İngiliz Kültür Dil Okulları’na teşekkür eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da, “Katkılarınızın devamını diliyorum. Eğitim alanında çok desteğe ihtiyacımız var. Yaptığımız bu çalışma örnek olsun, başka kişi, özel kuruluş ve kurumların da benzer projeleri hayata geçirmelerini istiyoruz” dedi.
İngiliz Kültür Dil Okulları’ndan verilen burs kapsamında dil eğitimden yararlanan öğrenciler de eğitimden memnun kaldıklarını dile getirerek, projeyi hayata geçiren her iki kuruma da teşekkür etti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Buca Belediyesi izmir, İngiliz Kültür Dil Okulları izmir, izmir İngiliz Kültür Dil Okulları, ingilizce eğitim izmir, Levent Piriştina, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı