Ele Ele Girdiler

Sezen Aksu’nun eski sevgilisi Önder Fırat’ın kızı olan İdil Fırat, evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi ünlü oyuncu Engin Öztürk ile birlikte cenazeye el ele geldi.Sezen Aksu'nun, vefat eden annesi 91 yaşındaki Şehriban Yıldırım için, Hacı Ahmet Tatari Camii'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Cami avlusunda, babası Sami Yıldırım, oğlu Mithatcan Özer ve aile üyeleriyle taziyeleri kabul eden Sezen Aksu’yu acılı gününde sanatçı dostları da yalnız bırakmadı.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde II. Selim rolünü üstlen ünlü oyuncu Engin Öztürk aylardır dolu gizdin bir beraberlik yaşadığı ve kısa süre önce aileleriyle tanışarak bu ilişkideki niyetlerini gözler önüne seren sosyetik güzel İdil Fırat ile birlikte cenazeye katılanlar arasındaydı. Engin Öztürk ve İdil Fırat çifti cami avlusuna el ele girdi.

İdil Fırat’ın bileğindeki sonsuzluk kolyesi dikkat çekerken, ünlü oyuncu Engin Öztürk cenaze sırasında saf tutarak cenaze namazına eşlik eden az sayıda ünlüden biriydi.Cenaze namazının kılınmasının ardından çift tekrar el ele alandan ayrıldı.

 

Haber:Mesut Varlık
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sezen Aksu, Önder Fırat, İdil Fırat, Engin Öztürk, İzmir Magazin, İzmir Cemiyeti