HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 20 Kasım 2018

EGSD, 26. Yılını Erol Evgin ile Kutladı

Magazinizmir
Hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne gerçekleştirdiği projeler ile önemli katkılar sağlayan ve IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nın mimarlarından Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) kuruluşunun 26. Yıl dönümünü Erol Evgin ile kutladı.

Hilton Oteli’nde kokteyl ile başlayan geceye, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Kızılgüneşler, Ege Hazır Giyim İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hilmi Uğurtaş ile sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Evgin Şarkıları ve Esprileri ile Coşturdu

Gecenin açılışında konuşan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, 26. Yıl dönümlerini kutlamanın onurunu yaşadıklarını belirterek, EGSD’yi bugüne taşıyan bütün yöneticilere teşekkür etti. EGSD’nin sektör için birçok proje ürettiğini ve IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nı 13 yıldır başarı ile sürdüğünü belirten Abay, bu konudaki destekleri için de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na teşekkürlerini sunduklarını söyledi. Daha sonra Erol Evgin Orkestrası geceye popüler şarkıları seslendirerek renk katarken, ardından başkanların katılımı ile 26. Yıldönümü pastası kesildi. Daha sonra sahne alan Erol Evgin, birbirinden güzel parçaları ile EGSD üyelerini coşturdu. Sahnede birbirinden güzel esprileri ile de konukları kahkahaya boğan Evgin, İzmir Marşını da ayağa kalkan bütün konuklar ile hep bir ağızdan söyledi.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN