Eğlencenin Zirvede Olduğu Kına Gecesi

8 Mart Cumartesi nikah masasına oturacak olan Diet Time Polikliniği’nin sahibi Mehlika Öktem ile Abalıoğlu Holding Pazarlama Müdürü Ali Boz, nikah öncesi kına gecesi düzenledi.Bayraklı Turan’daki La Vie Nouvelle’de yapılan kına gecesinde, doyasıya eğlence vardı. 150 davetlinin yer aldığı gecede hanımlar alt kattaki salonda kına gecesine eşlik ederken, beyler de üst katta erkek erkeğe eğlencenin tadını çıkardı.

2001 senesinde Hacettepe Üniversitesi 1. sınıfta okurken tanışan çift, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında yapılan törenle nişan yüzüklerini taktı. A46’dan aldığı kırmızı kına elbisesiyle geceye katılan Mehlika Hanım, kına merasimi öncesinde ve sonrasında bol bol dans ederek mutluluğunu sevdikleriyle paylaştı. Müziğin hiç durmadığı gecede, zenne ve oryantal gösterileri de yapıldı. Hanımlar, zenneye para takma konusunda adeta yarış içerisindeydi. Mehlika Öktem ve Ali Boz çiftinin nikah ve düğün eğlenceleri, kına gecesini yaptıkları salonda gerçekleştirilecek.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir kına gecesi, La Vie Nouvelle, A46, Mehlika Öktem, Ali Boz, Diet Time Polikliniği, Abalıoğlu Holding Pazarlama Müdürü