EGİKAD’dan Anlamlı Balo

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Cumhuriyet’imizin 91’nci kuruluş yıldönümünü bir baloyla kutlarken, gelirini de Türkan Saylan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin ‘Anadolu’da Bir Kızım Var, Öğretmen Olacak’ adlı kampanyaya bağışlayacak.28 Ekim akşamı İzmir Hilton Oteli’nde düzenleyecek balo, Aydın Uştuk yönetimindeki Allegro Grubu’nun konseri ve özel vals gösterisi ile renklenecek. EGİKAD olarak Cumhuriyet Bayramı'na yakışık bir balo düzenleyeceklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, “Cumhuriyetimizi balo düzenleyerek kutlarken gelirini de ihtiyaç sahibi kız öğrencilerinin eğitimi için ÇYDD’ye bağışlayacağız. Cumhuriyetimiz’in değerlerini savunan bir Kadın Derneği olarak, amacımız sadece eğlenmek değil, yerel sanatçılarımızla gelirini kızların eğitimine bağışlayacağımız anlamlı bir gece düzenlemek. Baloya katılmak isteyenler veya bağış yapmak isteyenler EGİKAD’a başvurabilir” dedi.

“Bayram Dayanışma Demektir”

Betül Elmasoğlu, bu vesileyle herkesin Kurban bayramını kutladığını belirterek şöyle konuştu: “Bayram dayanışma demektir. Birbirimize destek olmak, değerlerimize sahip çıkmak bizi toplum olarak daha üst noktalara taşıyacaktır. EGİKAD olarak bu misyonu elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz.”


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD), Türkan Saylan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, İzmir Hilton Oteli, Allegro Grubu, Aydın Uştuk, Betül Elmasoğlu, ÇYDD, Cumhuriyet Bayramı, 91. Kuruluş Yıldönemi