HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Kasım 2018

EBSOV Kadınlar Birliği 19. Yılını Kutladı

Magazinizmir
1999 yılında, EBSO Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri eşleri tarafından kurulan EBSOV Kadınlar Birliği, 19’uncu yılını kutladı.

Bölgemizde örnek teşkil eden birçok önemli işe imza atan EBSOV Kadınlar Birliği kültür, sanat ve sosyal sorumluluk projelerini de hız kesmeden devam ettiriyor.Her yıl 500’ü aşkın kişiye burs vermenin yanında ihtiyaç duyulan bölgelere de EBSO okuları vasıtasıyla hem madi hem de manevi destek veren EBSOV Kadınlar Birliği faaliyetlerini artırarak devam ettiriyor.

Tüm bu faaliyetlerin yanı sıra hem kişisel gelişim hem de toplumsal bilinç oluşturmak adına çalışmalar yapan Kadınlar Birliği, daha çok kişinin hayatına dokunmak için kolları sıvamış durumda. İpek Özçelik başkanlığında faaliyetlerini sürdüren birlik; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır, düşüncesi ile yoluna devam etmektedir. Özçelik, bu konuda "Vakfımız, Ege Bölgesi Sanayi Odası’ndan, Odamız öncülüğünde kurulmuş bulunan Organize Sanayi Bölgelerinden, sanayicilerimizden ve gönüllülerimizden aldığı güç ve destekle, bölge sanayisinin, bölge insanlarımızın gelişmesi, eğitim alanında yaşanan sorunların belirlenmesi ve çözümüyle ilgili her konuda katkı vermeye gayret etmektedir. Eğitilmiş insan gücüne yapabildiğimiz destekle ülkemizin gelişimine bir nebze olsun katkıda bulunabilmek bizleri memnun etmektedir. Vakfımızın bu sosyal sorumluluğunu yerine getirmesi, şüphesiz ki üyelerimizin hiçbir zaman esirgemedikleri ilgi ve desteklerine bağlı bulunmaktadır" ifadelerini kullandı.

19’uncu yıl kutlamalarını İzmir’in önemli simgelerinde Konak Pier’in gözde restoranlarından North Pier’s’te yapan Kadınlar Birliği, birlikte daha güzel işler yapacağının mesajını vermeyi de ihmal etmedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN