Dora'dan Anlamlı Organizasyon

Dora Magazin olarak 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü İzmirli tasarımcılar ile Çeşme Marge Butik Hotel’de “Sarı Kurdela” sosyal sorumluluk projesine dikkat çekmek için çok özel bir defile ve Çeşme’ye Değer Katanlar ödül gecesi gerçekleştirilecektir.Amaç elbette güzel, keyifli bir gece geçirmek ve alanında en iyileri buluşturmak. Fakat bunları yaparken bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sarı Kurdela”ya dikkat çekmekte istiyorlar. Sarı Kurdela Projesi; İzmir’in gözde tatil beldesi olan Çeşme’de alkollü araç kullanımı ile gerçekleşen trafik kazalarına “DUR” diyebilmek için Dora Magazin olarak Denge Aile Danışma Merkezi ile başlatılan bir projedir.

İlçemizin güzelliğinden ziyade yaşanan trafik kazalarıyla gündeme geliyor olması hepimizi üzüyor. Özellikle gençlerin alkollü araç kullanmaları sebebiyle yaşanan bu trafik kazaları bizim gibi birçok Çeşme severi üzmektedir. Bu doğrultuda organizasyon gecesinde alkollü araç kullanımına “ENGEL” olabilmek için siz İzmir severleri de aralarında görmek onur verecektir.

İzmirli başarılı tasarımcıların yeni kreasyonlarının sergileneceği defileler ve defilelerin bitiminde ise; “Çeşme’ye Değer Katanlar” başlığı altında ödül töreni gerçekleşecektir. Seçkin konuklara tanıtılmasını istenilen 2015 yaz sezonu koleksiyonları defilesi Çeşme’de sezona merhaba niteliğinde olacak.

Ilıca’nın en gözde, Çeşme’nin en iddialı Butik Hoteli Marge’de planlanan defilede Dora Magazin olarak aralarında Korcan Karar, Pınar Aylin, Özlem Yıldız, Aşkım Kapışmak, Gürbey İleri, Kağan Uluca, Tuba Çetin’in olduğu İzmir ve İstanbul sosyal yaşamın tanınmış isimleri ağırlanacak olup, sırası ile podyuma çıkacak olan modeller Ebru Öztürk, Açelya Kartal başta olmak üzere yabancı asıllı 15 model tasarımcıların en iddialı parçalarına askı olacak. Aksamüstü 18:30 saatlerinde başlayacak olan defilenin ardından, ödül töreni Çeşme’de hala faaliyet gösteren kişiler ve kuruluşlara verilecek olan ödüller büyük ses getirecek. Ödül sahiplerinin de katılımı ile gerçekleşecek olan defile ve ödül gecesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dora Magazin, tasarım, Çeşme, Marge Butik Hotel, Sarı Kurdela, proje, defile, ödül gecesi, araç, trafik kazası, Denge Aile Danışma Merkezi, genç, organizasyon, kreasyon, 2015 yaz sezonu koleksiyonu, Ilıca, podyum, after party, aşkım kapışmak, pınar aylin, kağan uluca, gürbey ileri, ebru öztürk, korcan karar, izmir etkinliklri, izmir cemiyeti