HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Kasım 2016

Derim Deri, 2017 Kış Modellerini Tanıttı

Magazinizmir
Deri sektöründe 25 yıllık deneyime sahip İzmirli işadamı Mehmet Ali Aslan'ın kurduğu Derim Deri, 2017 kış sezonu kreasyonunu tanıttı.

Birçok yerli ve yabancı markanın çözüm ortağı konumundaki Derim Deri, Kahramanlar Mürselpaşa Bulvarı üzerinde yenilenen showroomunda seçkin konuklarını ağırlarken; yepyeni deri ceket modellerini beğeniye sundu.

Sektörde üretici kimliğiyle öne çıkan Derim Deri'nin Genel Koordinatörü Rengin Aslan, perakende alanında iddialı olduklarını belirterek, "Derim Deri yenilenen imajıyla 2017 yılında deri sektörüne hem modelleri, hem de fiyat politikası ile damgasını vuracak. En kısa sürede İzmir'den başlayarak yeni şubeler açacağız.Ayrıca yenilenen www.derimderi.com adresinden yapacağımız online satışlarla da, Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerimizle buluşacağız" dedi.

Yeni sezon bayan ve erkek deri ceket modellerinin yanı sıra; birbirinden şık deri çanta ve ayakkabıları da tanıtacaklarını kaydeden Aslan sözlerine şöyle devam etti: "Mürselpaşa'nın en eski perakende firmalarından biriyiz. Deri üretiminden, kalıp, kesim ve tasarım dahil olarak üretimin her aşamasında varız.Türkiye'nin birçok farklı noktasına ürün veriyoruz. İlk kurulduğumuz yıllardan bu yana gördüğümüz talebin yanında son 5 yıldır da, deri sektörünün önde gelen kurumsal isimlerine satış gerçekleştiriyoruz. Ankara ve İstanbul'da çalışan pekçok firmanın da tedarikçisi konumundayız.Satış mağazamız ve atölyemizle birliktüe bize bağlı olarak çalışan atölyelerle de gelen taleplere cevap veriyoruz. Derim olarak, işin model, kalıp ve dizayn konusunda da tanınan bir marka haline geldik. Yaz ve kış kreasyonlarında son trendleri takip ediyoruz" dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN