Club En Velo, 20 Eylül'de Arda Türegün İle Kapılarını Açıyor!

İzmir’in gözde mekânlarından En Velo, 20 Eylül Cuma akşamı Arda Türegün ile İzmirlilere kapılarını açıyor...İzmir'in ünlü ve çok sevilen solisti Arda Türegün, gece hayatının popüler ve vazgeçilmez mekânı En Velo’da sevenleriyle buluşuyor.

Gece hayatının popüler isimlerinden biri olan ve İzmir’de de bir hayli sevilen Arda Türegün, İzmir’in en seçkin mekanlarından biri olan En Velo’da sevenleriyle buluşmak için 20 Eylül'de sahnede. Birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek ve günün stresini atabilmeniz için unutulmaz bir akşam yaşatacak olan Türegün'ü dinlemek için hiçbir yere söz vermeyin.

Hem keyifli bir akşam, hem de kulaklarınızın pasını sildiren bir performans izlemek istiyorsanız, Arda Türegün'ün gecesinde her zamanki mekânınız En Velo da siz de yerinizi alın.

Eğlenceli, keyifli ve unutulmaz bir gece için Arda Türegün’e eşlik edin.

Club En Velo rezervasyon için : 0.232.463.28.69
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER en velo, izmir geceleri, izmir mekanları, izmirin en iyi mekanı, arda türegün, arda türegün sahne aldığı yerler, izmir gece hayatı, en velo hakkında, en velo açılışı, en velo nerededir, en velo hakkında, en velo gece kulübü, izmir gece kulüpleri, izmir mekanlar, izmir canlı müzik yapan yerler, izmir canlı müzik, en velo 20 eylül açılış, en velo haftasonu programları, arda türegün programlar, arda türegün nerede sahne alıyor, en veloda kimler sahne alıyor