Çeşme Gecelerine Devam

Yaz sezonunun açılması ile birlikte Çeşme geceleri de renklenmeye başladı.Çeşme geceleri de renklenmeye başladı. Birbirinden ünlü sanatçıların ve sporcuların akın ettiği Çeşme’de özellikle Alaçatı kalabalık günlerine geri döndü. Oyuncular, sporcular, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin akın ettiği Çeşme bu yaz da sezona damga vuracağının sinyallerini verdi.

Hande’den Frikik

Yeni albümü sonrasında konserlerine hız kesmeden devam eden Hande Yener geçtiğimiz gece Alaçatı Albüm Clup’ta sahne aldı. Ajda Pekkan’ın rahatsızlanmasının sonrasında süper starın yerine sahneye çıkan Hande yener kıyafeti ile yine olay yarattı. Son konserinde ki kostümü ve aldığı kilolar magazin gündemine oturan ünlü popçu son olarak Çeşme konserinde verdiği frikiklerle ve verdiği kilolarla dikkat çekti. İki saat boyunca sahnede kalan Yener mini elbisesinin azizliğine uğradı.

Karnında Bebeği İle Mi Geldi?

Geçtiğimiz yıl kasım ayında eşinden boşanan ve iki aydır birlikte olduğu Bedri Güntay’la evlenmek için mahkeme tarafından "iddet müddeti"nin kaldırılmasını isteyen Pelin Karahan'ın, 3 aylık hamile olduğu ve bu nedenle evlilik için acele ettiği iddia edildi. Anne olmaya hazırlandığı belirtilen ünlü oyuncu Pelin Karahan önceki akşam sevgilisi ile birlikte Alaçatı’da akşam yemeği yedi. Bebek haberleri doğru mu ? Sorularını yanıtsız bırakan Pelin Karahan sorulara karşısında gülümserken çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Balayı Tatiline Çeşme’de Devam

Geçtiğimiz hafta dünya evine girip İstanbul’da muhteşem bir düğünle dikkat çeken Fatih terim’in kızı Buse Bahçekapılı ve Volkan Bahçekapılı çifti Maldivler’in ardından Çeşme’de ikinci balayına çaktı. Volkan Bahçekapılı kuzeni Emre Belözoğlu ve eşi Tuğba Belezoğlu Alaçatı’da akşam yemeği yerken objektiflere yakalandı. Emre Belözoğlu’nun gazetecilerden rahatsız olduğu gözlenirken sorulara “Çok kalabalık çok kalabalık” diyerek yanıt vererek hızlıca otomobiline doğru yürüdü. Bahçekapılı çifti de onları takip etti.

Meryem Fotoğraf Paylaşıyor Can Geziyor

Meryem Uzerli’nin Türkiye’yi terk edip can ateş’ten olan bebeğini doğurmasının ardından herkes çiftin bebekleri için bir araya geleceğini düşünürken, durum bu şekilde sonuçlanmadı. Doğum sonrası Meryem Uzerli sürekli bebeğinin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşırken baba Can Ateş ise Alaçatı’da tatile çıktı.


Meriçliler Sezonu Açtı

Başarılı oyuncu Hakan Meriçliler Çeşme sezonunu açtı. Dostaları ile birlikte yemek yiyen Meriçliler Alaçatı sokaklarında hayranlarının ilgisi ile karşılaştı. Kısa bir tatil yapacağı öğrenilen Meriçliler daha sonra Alaçatı sokaklarında gözden kayboldu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, Ünlüler, Gece Hayatı, Alaçatı, Cemiyet, Hande Yener, Frikik, Alaçatı Albüm Clup, Konser, Bedri Güntay, Pelin Karahan, Bebek, Fatih Terim, Buse Terim, Volkan-Buse Bahçekapılı, Maldivler, Meryem Uzerli, Can Ateş, Hakan Meriçliler