Cem Adrian Muğla, İzmir Ve Denizli’de!

Umay Umay ile birlikte hazırladıkları düet albümü “Cam Havli”ni sevenleriyle buluşturmaya hazırlanan Cem Adrian; yurtiçinde ve yurtdışında verdiği sayısız konserlerine de devam ediyor!Adrian; 9 Nisan Çarşamba akşamı Muğla Tren Bar’da, 11 Nisan Cuma akşamı İzmir Ooze Venue’de, 12 Nisan Cumartesi akşamı ise Denizli Imagine Bar’da hayranlarıyla buluşacak!

Farklı ve cesur müziği ile müzikseverlerin beğenisini toplayan Cem Adrian konserlerinde; 7. albümü “Şeker Prens ve Tuz Kral”ın yanı sıra, önceki albümlerinin çok sevilen şarkılarını da, gün geçtikçe artan hayranlarıyla bir ağızdan seslendiriyor. Adrian; Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerini aralıksız sürdürürken, diğer yandan müzik çalışmalarına devam ediyor.

Adrian, uzun yıllar sonra müziğe dönen Umay Umay ile imza attığı düet albümü “Cam Havli”ni Nisan ayında müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. İkilinin heyecanla beklenen düet albümünün ilk klibi “Anlat Onlara” ise, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yayınlandı.

Cem Adrian’ın, 9 Nisan 2014, Çarşamba akşamı Muğla Tren Bar’da gerçekleşecek konserinin biletleri mekandan, 11 Nisan 2014, Cuma akşamı İzmir Ooze Venue’de gerçekleşecek konserinin biletleri Biletix’ten, 12 Nisan 2014, Cumartesi akşamı Denizli Imagine Bar’da gerçekleşecek konserinin biletleri ise mekandan temin edilebilir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cem adrian, umay umay, izmir, tren bar, muğla tren bar, izmir ooze venue, imagine bar, şeker prens, tuz kral, magazin izmir