Çamlaraltı Ailesi Günbatımı Kokteyli'nde Buluştu

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji'nin gelenekselleşen, her Eylül ayının son Cuma günü gerçekleştirdiği Günbatımı Kokteyli bu yıl da büyük ilgi gördü.Çamlaraltı Koleji'nin deniz manzaralı terasında mezunlarla, yeni ve eski öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen kokteyle gelen konuklar, Çamlaraltı Koleji'nin tarihini anlatan fotoğraflar eşliğinde çıktıkları terasta, müzik öğretmenlerinin müzik dinletisiyle hoş vakit geçirdi.

Mezunlar yeniden bir araya gelmenin keyfini çıkarırken, eski ve yeni öğretmenler kaynaşma fırsatını değerlendirdiler.

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji'nin 64 yıllık köklü geçmişi ve başarılarla dolu tarihini vurgulayan Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar, "Geleneksel hale gelen Günbatımı Kokteylimiz'de bizleri her yıl olduğu gibi bu yıl da yalnız bırakmayan mezunlarımızı ve öğretmenlerimizi burada görmek bizleri mutlu etti.

Çamlaraltı yalnızca bir okul değil, aynı zamanda her yıl daha da büyüyen kocaman bir aile. 64 yıla dayanan başarılarla dolu tarihimize bu yıl çok daha büyük başarıları ve güzellikleri ekleyeceğimize olan inancımız tam. Ailemize hepiniz hoşgeldiniz" şeklinde konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, Günbatımı Kokteyli izmir, Reyhan Ildırar, izmir etkinlikleri, izmir partileri, izmir okul etkinlikleri, izmir cemiyeti