HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Haziran 2018

Burcu Esmersoy ile ''Yaşamak Ne Güzel'' 18 Haziran'da Başlıyor

Magazinizmir
Televizyon dünyasının güzel sunucusu Burcu Esmersoy, 18 Haziran’da başlayacak "Yaşamak Ne Güzel" programı ile Lifetime ekranlarına geliyor.

Enerjisi, güzelliği ile televizyon dünyasında fark yaratan Burcu Esmersoy uzun zamandır ara verdiği ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ederken, estetik dünyasının başarılı ismi Dr. Nihat Dik ise estetik alanında merak edilen tüm soruları cevaplamak için ekran karşısına çıkıyor.

Burcu Esmersoy ve Nihat Dik’in sunumu ile hafta içi her gün 09:00'da başlayacak ve tekrarı 16:30’da yayınlanacak olan “Yaşamak Ne Güzel” programı içeriği ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Burcu Esmersoy programda üç doktor ve bir lifestyle konuk ağırlayacak.

Sağlıktan estetiğe, beslenmeden spora, modadan astrolojiye kadar birçok konunun ele alınacağı programda Burcu Esmersoy gündemdeki kişileri ve konuları yorumlayacak. Hangi ünlünün hangi estetiği yaptırdığını ve büyük değişimlerini gözler önüne serecek olan programda, Dr. Nihat Dik izleyici ile değişim sırlarını paylaşacak.

Yaşamınızı güzelleştirecek her şeyi “Yaşamak Ne Güzel”de bulacaksınız.

FACEBOOK İLE BAĞLAN