Burak Alimoğlu Evlendi

Alimoğlu Mermer Granit San. Tic ve A.Ş’nin sahiplerinden Burak Alimoğlu ile Avukat Merve Güler, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.Yaklaşık 9 ay önce katıldıkları bir düğün töreninde tanışan genç çifti bu özel günlerinde 850 davetli yalnız bırakmadı.
İş adamı Bilal Güler ve Gülhan Güler’in kızları Merve Nevin Güler’in nikah masasında ki şahitliğini Simin Taka üstlenirken İşadamı İsmail Alioğlu ve Sultan Alimoğlu’nun oğlu Burak Alimoğlu’nun şahitliğini Ömer Bilgehan Alimoğu üstlendi. Çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kıydı.

Organizasyonunu Çağlar çiçekçiliğin üstlendiği düğün töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Alimoğlu çifti balayı için rotayı önce Dubai’ye ardından İspanya’ya çevirdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alimoğlu Mermer Granit San. Tic ve A.Ş, Burak Alimoğlu, Merve Güler, Burak Alimoğlunun düğünü, Organizasyon, Çağlar çiçekçilik, Bilal Güler, Gülhan Güler, avukat Merve Güler, İzmir belediye başkanı, Aziz Kocaoğlu, magazinizmir haberleri, izmir magazin haberleri, magazinizmir site