HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Temmuz 2017

Bodrum Rock Festivali İle Sallandı

Magazinizmir
Bu yıl ilki gerçekleştirilen Bodrum Rock festivalinin ilk gecesine 6.3 büyüklüğündeki deprem imzasını attı.

Saat 20.00 gibi başlayan ilk gün konserlerine Yüksek Sadakat, Objektif, Whisky, Senforock, Diken Cüneyt Ergün ve Can Gox gibi isimler sahne aldı. Saat 01.15 gibi sahneye çıkan Can Gox henüz ikinci şarkısını söylerken deprem meydana geldi.. bir anlık şaşkınlıktan sonra konseri durduran Can Gox hemen sahneden indi… Deprem aralıklar ile sabaha kadar sürdü. Çadırlarda konaklayan Rock tutkunları beklide deprem sonrasında burada olduklarına bir kez daha mutlu olduklarını belirtti.

20-23 Temmuz Tarihlerinde 3,14 Müzik Yapım ve Organizasyon tarafından Bodrum da düzenlenen Bodrum Rock Festivali başladı.. Türkiye de bir ilke imza atarak, 70 rock grubunu, hazırlanacak iki ayrı ana platformda 4 gün boyunca sahneye çıkacak.

Bodrum Rock Festivali coğrafya ve organizasyon kısıtlamalarını ortadan kaldırarak Rock kültürünü benimseyen herkese kapılarını açtı.Festivalde ilk gün Yüksek Sadakat, Objektif, Can Gox, Whisky, Senforock, Cüneyt Ergün ve Diken gibi isimler sahne aldı.

Festivalde Cuma günü Nev, Pitch Black Process, Black Tooth, Yoğun Bakım, Örümcek, Heavy Sky, Açık Seçik Aşk Bandosu, Büyük Birader, Vernum ve Deer From Space yer alacak.
Cumartesi günüyse sahnede Haluk Levent, Ogün Sanlısoy, Gece Yolcuları, Aylin Aslım, Serdar Heper, Fallen, Barlas Erinç, Dört X Dört, The Ayılar, Al’york, Nemrud, Cover Men, Red End, Blood Vortex, Lotus ve Deyiş Devran olacak.

Festivalin kapanışını Duman, Gür Akad Band, Redd, Acil Servis, Necati ve Saykolar, Emre Önbayraktar, Absence, Kramp, Tibet Ağırtan, Devil, Batu Mutlugil Band, Femme Fatal, God Mode, Öfkeli Kalabalık, Sinem Sayın, Pusula yapacak. Festival boyunca Dj Pinaa müzikleriyle yer yer ortamın havasını değiştirecek ve rock severlere farklı bir deneyim yaşatacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN