“BİP” ile Yeni Yıla Merhaba Dediler

İzmir Reklamcılar Derneği'nin Alsancak 1888’de gerçekleştirdiği Büyük iletişimciler Partisi'nde (BİP) İzmirli iletişimciler bir araya gelerek yeni yıl coşkusu yaşadı.Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit Sal ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen partiye dernek üyeleri, reklamcılar, ajans ve medya çalışanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan yaklaşık 250 kişi katıldı.

İlk kez düzenlenen etkinliğin ilerleyen yıllarda da geleneksel hale geleceğini belirten Yiğit Sal, “Hepimiz 2015’e pozitif bakıyoruz. İzmir insanı yaratıcılığı ile her zaman farkını ortaya koyuyor. İzmir’de ciddi bir potansiyel var. İzmir’deki bu potansiyelin açığa çıkması için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Reklam sektöründe, tasarım ve iletişim konularında ciddi projelere imza atan yetenekli arkadaşlarımız ve ekipler var bu insanları burada İzmir’de tutmaya çalışıyoruz’’ dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Reklamcılar Derneği, İzmir Etkinlikler, Alsancak 1888, Yiğit Sal, Reklamcılar Derneği, Haluk Mesci, Büyük iletişimciler Partisi, BİP, Yılbaşı 2015