Binax'ın Açılış Kurdelesini Kadınlar Kesti

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu tarafından emlakçılık sektörüne kazandırılan Binax Gayrimenkul, 9. şubesini Bostanlı'da açtı.Deneyimli gayrimenkul danışmanı Sultan Sarıkaya'nın işletmeciliğindeki Şehitler Bulvarı'ndaki Binax Gayrimenkul Şubesi, sektör temsilcilerini buluşturdu.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Onursal Başkanı Mehmet Ali Susam ve Başkan Vekili Selahattin Aslan, İzmir Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz, BATUDER Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kazançoğlu ve İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa ile sektör temsilcilerinin katıldığı açılışın kurdelesini ise kadınlar kesti. Sultan Sarıkaya, Mesut Güleroğlu'nun eşi Dilek Güleroğlu ve Mehmet Ali Susam'ın eşi Münire Susam kurdeleyi birlikte kesti.

Sarıkaya, "Bu sektörde marka ve güvenilir olmak çok önemli. Sektöre kurumsal olarak ilk defa yüzde 100 Türk sermayeli Binax firmasını kazandıran Mesut Güleroğlu'na teşekkür ediyorum. Binax'ın başarılarına yenisini eklemeyi ve en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz" diye konuştu. İzmir'de 9. şubeyi açtıklarını belirten Mesut Güleroğlu ise "Hedefimiz Türkiye geneline yayılarak sektöre damga vurmak istiyoruz.

Bizim farkımız yüzde 100 Türk sermayeli kurumsal bir emlak firması olmamız. Böylece vatandaşın parası ülkede kalıyor ve ekonomiye katkı ve katma değer sağlıyor. Vatandaşlarımız rahat bir şekilde tüm şubelerimizden alışveriş yapmasını ve kazançlı çıkmasını sağlıyoruz" dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Emlak Komisyoncuları Odası, Mesut Güleroğlu, Binax Gayrimenkul, Bostanlı İzmir, İzmir Bostanlı, Mehmet Ali Susam, Selahattin Aslan, Ercan Korkmaz, Akın Kazançoğlu, Nizamettin Aşa, Sultan Sarıkaya, Dilek Güleroğlu, Münire Susam, İzmir Açılışları, İzmir Mekanları, İzmir Cemiyeti