Bayram Lösev'de Kutlanır

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, lösemi tedavisi tamamlanan çocuklarımızın yepyeni bir hayata yepyeni umutlarla başlayacakları partide coşkuyla kutlandı. Gönüllülerimizin birbirinden özel etkinliklerle hayata geçirdiği kutlama Swissôtel Büyük Efes’in ev sahipliğinde gerçekleşti.LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı Atatürk’ün 1920’de çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kahraman minikleri ile birlikte kutladı. Swissôtel Büyük Efes’in ev sahipliğinde gerçekleşen partide ilüzyon gösterisinden, palyaço danslarına, canlı müzik performanslarına kadar birçok etkinlik lösemi savaşında miniklerin yüzlerinde tebessüm bırakmak amacıyla hayata geçti.

LÖSEV gönüllülerinin de katılımı ile gerçekleşen 23 Nisan kutlamalarında, kardeş okulumuzun hazırladıkları birbirinden eğlenceli dans ve müzik gösterilerinin yanı sıra gönüllülerimiz sunduğu çeşitli etkinlikler çocuklarımızın moral depolamasına yardımcı oldu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER bayram, lösev, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuk, Swissôtel Büyük Efes, Atatürk, palyaço, ilüzyon, canlı müzik, izmir etkinlikleri, izmir eğlence, izmir cemiyeti