Baş ve Güloğlu Ailelerinin Mutlu Gecesi

Magazin Gazetecisi Volkan Baş, Gazeteci Berrin Güloğlu ile İzmir Arena’da düzenlenen muhteşem bir kokteyl ile evlendi.8 yıl önce iş ortamında tanışan çift, iki yıl önce birlikteliklerini nişan töreni ile resmileştirmişti. Yaklaşık 600 seçkin davetlinin katıldığı görkemli gece İzmir Arena’da nikan töreni ile başladı. EGE-KOOP Başkanı Hüseyin Aslan ve İşadamı Necip Kalkan’ın şahitlik ettiği törende Berrin ile Volkan Baş, mutluluğa “EVET” yanıtını verdi.

Tören sonrası ilk dansını gerçekleştiren çifte, davetlilerde eşlik etti. Sunshine Band ve Arda Türegün’ün sahne aldığı gecede konuklar doyasıya eğlendi. Modacı Zeynep Acar’ın hazırladığı iki ayrı gelinlikle törende göz kamaştıran Berrin Baş şıklığıyla dikkat çekti. Volkan Baş’ın kostümü ise Hikmet Alcan imzasını taşıyordu.

Geç saatlere kadar süren düğün töreni sonrası mutlu çift Maldivlere balayına gitti


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER volkan baş, berrin güloğlu, hüseyin aslan, egokoop başkanı, izmir düğün, izmir cemiyet hayatı düğünleri, izmir arena, arena düğünler, izmir arena hakkında, volkan-berrin baş düğün, sunshine band, arda türegün, zeynep acar, necip kalkan