Balayı Keyfi Dubai’de!

İzmirli tanınmış restoran işletmecisi Kamil Çat ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak sanatları ve yönetimi bölümü mezunu Aslıhan Tortop, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle birlikteliklerini evliliğe dönüştürdü.Casandra Kırbahçe de düzenlenen organizasyonda çiftin yakın dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. İşadamı Vedat Çat ve Kadriye Çat’ın oğlu Kamit Çat’ın nikah şahitliğini Mehmet Türkay ve Çağlar Sayan üstlenirken Osman Tortop ve Nuriye Tortop’un kızları Aslıhan Tortop’un şahitliğini Elif Gengör ve Mehlika Öktem üstlendi.

Aslıhan Çat Tortop’un Vakko San Patrick şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan büyük beğeni topladı. Kamil Çat, Aslı Tortop’a Çat Levon Kordonciyan imzalı damatlığıyla eşlik etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER cemiyet hayatı düğünleri, izmirin tanınmış simaları, izmirin sosyete hayatı, izmirin sosyete düğünleri, Kamil Çat, Osman Tortop , Nuriye Tortop, Aslıhan Tortop, kaya termal, kaya termal otel, kaya thermal izmir, Mehmet Türkay, Çağlar Sayan, Vedat Çat, Kadriye Çat