Balayı Hawaii,Las Vegas ve New York'da

Başaralı işadamı İsmail Yurtseven ve Feriha Yurtseven‘in oğlu Burak Yurtseven ile büyükbaş hayvan üretim tesisi sahibi kimya mühendisi Naci Güleç ve Özgül Güleç ‘in kızları Aylin Güleç arkadaş ortamında tanışıp 6 senelik beraberliklerinin sonucunda Dünya evine girdiler.Hilton Oteli’nde 450 seçkin davetlinin katıldığı düğün organizasyonu Mon Jardin tarafından gerçekleşti. Damadın şahitliğini Mehmet Gönülalan, Cem Haznedar, Cenk Erbaykent ve Ceren Özcan, gelinin şahitliğini ise Şiir Kandemir, Yasemin Haznedar,Okan Tankuş ve Merve Akyüz üstlendi.

Damatlık tanınmış modacı Hikmet Alcan tarafından özel olarak dikilirken, gelinlik ise Vakko imzası taşıyordu. Geceye katılan konuklar İzmirlilerin vazgeçilmez solisti Arda Türegün ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin tadını çıkarttı. Çift balayı tatili için Hawai, Lasvegas ve Newyork’u tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İsmail Yurtseven, Feriha Yurtseven, Burak Yurtseven, Naci Güleç, Özgül Güleç, Aylin Güleç, Hilton Oteli, Vakko gelinlik, Arda Türegün , izmir düğün, izmir gelinleri, izmir düğünleri, izmir cemiyet hayatı