Balayı Filipinler'de

İstanbul Teknik Ünüversitesi mezunu Sun Tekstilde tekstil mühendisi olarak çalışan Kemal Bener ile Era Tekstil'de görev yapan tekstil yüksek mühendisi Ezgi Beşkazalıoğlu geçtiğimiz haftasonu Bayraklı Tepekule Kordelya Salonu'nda düzenlenen müthiş bir organizasyon ile yaşamlarını birleştirdi.Çağlar Organizasyon'un üstlendiği nikah töreninde gelinin şahitliğini eniştesi Hamdi Sayım, damadın şahitliğini ise Cem Şükrü Yüksel yaptı. Bir buçuk senedir birlikte olan genç çift İstanbul’da aynı şirkette çalıştıkları dönem tanışarak birbirlerine aşık olmuş.

Genç çifti bu mutlu gününde sevdikleri yakın akrabaları ve dostları da yalnız bırakmadı. Kordelya salonunda gerçekleşen geceye 300 davetli katıldı. Gelinliğin Vakko, damatlığın ise Damattan seçildiği gecede davetlilerde şıklıkta adeta birbirleriyle yarıştı. Yeni evil çiftimiz balayı tatili için Filipinleri tercih etti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bayraklı Tepekule Kordelya Salonu, Kemal Bener Ezgi Beşkazalıoğlu, izmir Düğünler, Çağlar Organizasyon, Vakko Gelinlik , Damat Damatlık, Cem Şükrü Yüksel ,Hamdi Sayım, İstanbul Teknik Ünüversitesi , Era Tekstil