Ataoğlu ve Dabak Ailelerinin Mutlu Günü

İş adamı Atahan Ataoğlu ile moda tasarım öğrencisi Ayşe Dabak, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli tören ile evlendi.Düğün de sahne alan sevilen sanatçı Cengiz Kurtoğlu seslendirdiği şarkılarla konuklara unutmaz gece yaşattı.

İşadamı Bülent Dabak ve Hülya Dabak’ın kızları Ayşe Dabak’ın nikah masasındaki şahitliğini Emir Ataoğlu üstlenirken iş adamı Hakan Ataoğlu ve Gönül Ataoğlu'nun oğulları Atahan Ataoğlu’nun şahitliğini Mithatcan Dabak üstlendi.

İki sene önce arkadaş ortamında tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Ayşe Dabak’ın Yiğit Eryendi’nin tasarımını yaptığı gelinliği şıklığı ile göz doldururken Atahan Ataoğlu’nun Damat Tween imzasını taşıyan damatlığı büyük beğeni topladı.

Beyaz Lale Organizasyonun düzenlediği düğün töreninin en güzel anları Ersel Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Yeni evli çift balayı için Kıbrıs’a gideceklerini açıkladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Atahan Ataoğlu, Ayşe Dabak, Kaya İzmir Thermal&Convention, Cengiz Kurtoğlu, Bülent Dabak, Hülya Dabak, Emir Ataoğlu, Hakan Ataoğlu, Gönül Ataoğlu, Mithatcan Dabak, Yiğit Eryendi, Damat Tween izmir, izmir Damat Tween, Beyaz Lale Organizasyon izmir, Ersel Fotoğrafçılık, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti