Aşkın Tuna, İzmir’e Geliyor

Dinlenme rekorları kıran şarkıların söz yazarı Aşkın Tuna, bu yıl 20’incisi düzenlenecek olan ‘Kitap Fuarı’nda İzmirliler buluşuyor.Kişisel Gelişim kategorisinde listelerden düşmeyen Bir Büyük Aşkın Olsun kitabı ile en çok okunan kitap yazarı ünvanına sahip olan Aşkın Tuna, 19.04.2015 tarihinde saat 15.00’de kitaplarını İzmirli okur severler için imzalayacak.

Gönüllere hitap eden binlerce şarkının söz yazarı Aşkın Tuna, kitabında; “Her aşk tükenir, tükenirken sizi de tüketir ya da yaşanamadıkça büyür hem de acılarla büyür… Peki, aşk ne zaman güzelleşir? Ne zaman bir ömür boyu yaşama sevincin olur, merak mı ediyorsun? O zaman bu kitabı oku, senin de BİR BÜYÜK AŞKIN OLSUN!” diye sesleniyor.
Yazarımız kitabında ayrıca; sözlerini yazdığı sevilen şarkılara ilham veren hikâyeleri ve hiçbir yerde yayımlanmamış yepyeni şiirlerini de sizlerin beğenisine sunuyor…
Kitabına konuk ettiği birçoğu tanıdığınız isimlerden oluşan dostları ise aşk üzerine kaleme aldıkları düşünceleriyle kitaba ayrı bir renk katıyor!
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Aşkın Tuna, izmir, kitap, imza, kitap fuarı, kişisel gelişim, söz yazarı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti