Alkan ve Kutlualp Aileleri, Kaya Thermal'de Mutluluğa İlk Adımlarını Attı!

İzmirli tanınmış spor eğitmeni Yalçın Alkan ile Hanns Restaurant-Cafe’nin işletme müdürü Başak Kutlualp, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreninde evlendi.Yaklaşık iki sene önce arkadaş ortamında tanışan 2012 sonbaharında nişanlanarak evlilik yolunda ki ilk adımlarını atan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

İbrahim Alkan ve Meral Alkan’ın oğlu Yalçın Alkan’ın nikah şahitliğini Fırat Çataltaş, üstlenirken Hanns Restaurant’ın sahibi Nurdoğan Kutlualp ve Demet Kutlualp’in kızları Başak Kutlualp’in nikah şahitliğini Ayça Diker üstlendi. Başak Kutlualp’in Üstün Modaevinin tasarımını yaptığı gelinliği konuklardan beğeni toplarken Yalçın Alkan, Damat Tween imzalı takımı ile göz doldurdu.

Tanınmış sanatçı Arda’nın sahne aldığı düğün eğlencesi geç saatlere kadar devam etti. Çift balayı için Akdeniz sahillerine gitmeyi tercih etti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER alkan ve kutlualp düğ-ünü, izmir düğünleri, izmir cemiyet hayatı düğünleri, kaya termal, kaya themal otel, arda türegün, yalçın alkan, başak kutlualp