HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Ekim 2016

ACE of M.I.C.E. Kongre Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Başvuruları Bekliyor

Magazinizmir
Turizm Medya Grubu'nun düzenlediği ve 2017’de beşincisi gerçekleşecek, sektörün "Oscar"ları olarak bilinen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri başvuruları bekliyor.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün sürdürülebilir büyümesine ve kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunan MICE sektörünün aslarının kazandığı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gelecek sene toplam 31 kategoriden verilecek.

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne etkinlikler, oteller ve mekanları, festivaller, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gibi toplam 31 kategoriden adaylar başvuruda bulunacak. miceodulleri.com web sitesi üzerinden başvuruları alınan yarışmacılar ilk olarak online oylama aşamasında alanlarının en iyilerinin yer aldığı jüri heyeti tarafından oylanacak. Bu aşamayı başarı ile geçen firmalar finale kalarak jüri- finalist toplantısında birebir jürinin karşısına çıkma şansını yakalacayak. Kategorilerinin en iyisi olmaya hak kazanan firmalara ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri görkemli ödül gecesinde takdim edilecek.

Başvurular 11 Kasım 2016 Tarihine Kadar Devam Edecek

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne; toplantı otelleri ve etkinlik mekanları, etkinlikler, toplantı yönetim firmaları, toplantı destek firmaları ve proje uygulamaları ana kategorilerinde belirlenen kriterlere uygun olan başvurular alınacak. ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne başvuracak olan adaylar 1 Kasım 2015 – 1 Kasım 2016 tarih aralığında gerçekleştirmiş olduğu etkinlikler ile başvuru yapabilecek.

Unutulmaz Bir Törenle Ödüller Sahiplerini Bulacak

Önümüzdeki yıl beşincisi gerçekleşecek olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri yine unutulmaz sahne şovları, görsel şölenler ve after party ile konuşulacak. Kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyon bu sene yine sektöre damgasını vuracak. Görkemli kırmızı halı seremonisi ile gerçekleştirilecek törende sene boyunca performanslarıyla rakiplerini geride bırakan finalistler ödüllerini alarak yarışmayı sonlandıracak. MICE sektör profesyonellerinin, sanat ve iş dünyasından tanınmış isimlerin davetli olarak katılacağı ödülleri önemli isimler takdim edecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN