33 Ülke Güzeli Aliağa’da Buluştu

Uluslararası güzellik yarışması “Miss Exclusive Of The World”de birincilik tacını Tahiti’den Halaiba Naninck taktı.Bu yıl dördüncü kez düzenlenen “Miss Exclusive Of The World” yarışması Aliağa Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirildi. Volkan Severcan ve Özlem Yıldız’ın sunumuyla Aliağa Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan yarışmaya, 33 ülke güzeli katıldı. Organizasyon komite başkanlığını Çağrı Tortop’un yaptığı güzellik yarışmasının jürisinde oyuncu Alara Bozbey, haber spikeri Korcan Karar, moda tasarımcıları Ertan Kayıtken ve Eser Elgür, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, organizatör Ufuk Kılıç, yarışmanın geçen yılki birincisi Gizem Koçak, Orbay Şimşek, Peter Hadward, Kayhan Yalçınkaya, Bülent Günkut, Bora Akseki, Özkan Yavuzer, Ebru Aksoy ve Muammer Kapucuoğlu yer aldı. Kral TV ekranlarından ve aynı zamanda yabancı ülke kanallarından canlı olarak yayınlanan final gecesinde, “Te Ka Lali Shpirt” parçasıyla dünya genelinde iyi bir çıkış yapan Arnavut popçu Silva Gunbardhi ile sahne partne ri Dafi Derti ve Demet Akalın konser verdi.


Aliağa’da ilk kez gerçekleştirilen güzellik yarışmasını, binlerce kişi keyifle izledi. Organizasyonun açılış kostümleri ve bikinileri moda tasarımcısı Eser Elgür, final kostümleri de Ertan Kayıtken tarafından hazırlandı. Gecenin sonunda yapılan değerlendirmeler neticesinde Türkiye adına yarışan Buse Bilek, “En İyi Yerel Kostüm” ödülünü alırken, Portekiz’den gelen Bruna Conteiro “Miss Bikini”, Litvanya’dan katılan Greta Mikalauikyte de “Miss Catwalk” ödüllerine layık görüldü. Bu yılki “Miss Exclusive of The World” yarışmasında İsveçli güzel Nina Siölin dördüncülüğü, Rusya’dan katılan Julia Basko üçüncülüğü, Laponya’dan gelen Ida Oumar ikinciliği ve Tahitili güzel Halaiba Naninck de birinciliği elde etti.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Miss Exclusive Of The World, Aliağa Belediyesi, Volkan Severcan ve Özlem Yıldız, Çağrı Tortop, Alara Bozbey, Korcan Karar, Ertan Kayıtken Eser Elgür, Serkan Acar, Ufuk Kılıç, Gizem Koçak, Orbay Şimşek, Peter Hadward, Kayhan Yalçınkaya, Bülent Günkut, Bora Akseki, Özkan Yavuzer, Ebru Aksoy, Muammer Kapucuoğlu, Kral TV , Silva Gunbardhi Dafi Derti, Demet Akalın, Nina Siölin, Halaiba Naninck, Julia Basko, Ida Oumar , Buse Bilek, En İyi Yerel Kostüm